Festivali

Colour Day Festival kthehet në Shqipëri dhe është gati të transformojë Sheshin Nënë Tereza në një telajo të madhe me njerëz të ngjyrosur. Festivali po bëhet gjithnjë edhe më i madh. Nëse vitin e kaluar ishte fantastik, këtë vit do të jetë edhe më i mrekullueshëm! Ruaj ditën, sepse më 18 Maj do të jetojmë një eksperiencë që do të na ndryshoj perceptimin e jetës!

KUR

E Shtunë 18 Maj 2019

KU

Sheshi Nënë Tereza
Tiranë, Shqipëri

Çfarë do të ndodhë?

Pika shitje të ngjyrave!

Performanca të veçanta, surpriza dhe aktivitete

Performanca live të këngëtarëve, DJ dhe bendeve të njohur në mbarë shqiptarinë dhe botën

Shitja e biletave fillon me datë 1 Mars!

Blini tani biletën Early Bird të Colour Day Festival!

EARLY BIRD BILETA
800LEKË
Sold out
Paketa e biletave perfshin:
1 x bileta
1 x qese ngjyre
BILETË E RREGULLT
1000LEKË
Paketa e biletave perfshin:
1 x bileta
1 x qese ngjyre
BILETË VIP
10000LEKË
Paketa e biletave perfshin:
1 x biletë hyrje
1 x zona VIP
1 x kapele
1 x t-shirt
20 xhetona për konsum në bar
10 x qese boje
BILETA E BLERË NË HYRJE
1500LEKË
Paketa e biletave perfshin:
1 x bileta
1 x qese ngjyre

Live acts

1 TAYNA

Tayna

2 YLL LIMANI

Yll Limani

3 KIDA

Kida

4 RONELA HAJATI

Ronela Hajati

5 Don Phenom

Don Phenom

6 Anxhela peristeri

Anxhela Peristeri

7 OFFCHESTRA

Offchestra

8 Gent Fatali

Gent Fatali

9 Mullagang

Mullagang

10 ACE2ACE

Ace2Ace

11 Alex harris

Alex Harris

DJs

1 galoski

Galoski

2 ABEL

Abel

3 Vin Veli

Vin Veli

4 TSAOUSOPOULOS

Michael Tsaousopoulos

6 DEEZY

Deezy

5 LURA

Lura

7 NOVEMBER

November

8 NDREKO

Ndreko

9 DWARF

Dwarf

10 Klejdi Arapi

Klejdi Arapi

11 Cryjaxx

Cry Jaxx

12 eros x nani

Eros & Nani

13 erd1

Erd1

Vendodhja

Colour Day Festival do të zhvillohet në Sheshin “Nënë Tereza” ku janë mbajtur me dhjetra koncerte dhe evente nga më të ndryshmet. Sheshi “Nënë Tereza” është i aksesueshëm nga transporti publik, pranë tij ka gjithashtu hapsira parkimi.

ADRESË

Sheshi Nënë Tereza
Tirana, Albania

TELEFON

+355 67 204 7800

EMAIL

albania@colourdayfestival.com